SMARTHOST & ETRN HİZMETİ


Mail sisteminiz firmanızdaki yerel sunucular üzerinden yürütülüyorsa, ADSL IP'lerindeki spam önleyici bloklar nedeniyle mail gönderiminde problem yaşarsınız ve gönderdiğiniz mailler yerine ulaşmaz. Bu sorunu aşmak için Smarthost Hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu servis sayesinde sunucunuz mail gönderimlerini bizim sunucumuz üzerinden gerçekleştirir ve mailleriniz bu şekilde sorunsuz bir şekilde gitmesi gerektiği adrese ulaşır. Bu hizmetten yararlanabilmek için mail sunucunuz üzerinde gerekli smarthost tanımlamalarını yapmalısınız.

Ayrıca yerel mail sunucunuzdaki herhangi bir problemden dolayı yaşadığınız kesinti sonucu mail alamayabilirsiniz. Bu sorunu aşmak için ETRN Hizmetimiz tam size göre, çünkü bu kesinti sırasında DNS ayarlarınızda daha öne tanımlamış olduğunuz bize ait olan sunucuya yönlenecek olan mailller sizin sunucunuz tekrar aktif oluncaya kadar bekletilir ve sonrasında gönderimi sağlanır. Bu şekilde mail kaybınızı sıfıra indirmiş olursunuz. 

Daha ayrıntılı bilgiye ve fiyatlarımıza www.smarthosthizmeti.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

JOVA, 2009 senesinde kurumsal müşterilere bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeye imza atmıştır. 

Teknoloji Haberleri

Jova Blog Yazıları

23 Mart 2019
18 Eylül 2016
16 Eylül 2016

İletişim

Erenköy Mh. Hacı Hakkı bey sk. No: 7/5
Erenköy / Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 212 555 71 22 
Faks : +90 212 555 71 92
E-Mail : info@jova.com.tr

All Rights Reserved. © 2015 Jova Bilişim Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.